x-kom hosting

witam mam problem z resetem windowsa proszę pomóżcie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: xdd ,
xdd
utworzono
utworzono

Witam mam od niedawna niezły problem no  bo mam tak że nie c hce mi się zrobić reset systemu ,. jestem pewny że przez wirusa  ponieważ raz  jak robię nowe konto w valorancie  po godzinie dostają bana za third part czyli ten virus ( prawdopodobnie) ,  zawsze jak włączam kompa jest dziki dźwięk ahoyo (też wydaje mi się że to wirus ) ,jak podłączam pendrive to samo , jak odłączam jest dźwięk oh daddy. Zrobiłem se nowego użytkownika i nie ma tam tak jak na poprzednim użytkowniku ( te dźwięki )  ale system dalej zawirusowany , nie mogę zrobić resetu zawsze błąd , reinstalacja przez pendrive w biosie też nie wchodzi w grę bo nie wykrywa mi tego USB w biosie . Proszę  chce se pograć w valoranta bez banów ( wydaje mi się też że spowolniłi system i jest o wiele mniej fps ) . Proszę pomozcie to serio nie żarty . Wszystko jest na laptopie HP z statlrym biosem . 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Pierwszy atak tym

https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/

Zaznacz w opcjach wszystko.

Drugi atak, jakimś antywirusem w wersji testowej na miesiąc free, ja bym Kaspersky ale zaraz się yoby na mnie posypią.

Jak adw nie da rady to starsza wersja była lepsza na starcie. Więc tym jrt...

https://www.dobreprogramy.pl/junkware-removal-tool,program,windows,6628419250906753

  • Dobra wypowiedź 1
xdd
komentarz
komentarz

sprawdzę w domu 

xdd
komentarz
komentarz

nic nie pomogło wykryło jakieś pliki które usunąłem ale dalej nie mogę zrobić resetu laptopa a chce wrócić do ustawień fabrycznych 

  • Rekomendowana odpowiedź
xdd
komentarz
komentarz

widzę że bardzo przydatni i pomocni jestescks <3 poradziłem se dzięki linixowi , dzięki za nie pomoc . 

 

Gawel
komentarz
komentarz

@xdd My ciebie też kochamy :) Życzymy powodzenia w życiu osobistym

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.