x-kom hosting

plik muzyczny nie mozna odtworzyc na dysku c -serwer wywolal wyjatek

srebrniak
utworzono
utworzono

Szanowni.Jest to problem dosyć uciążliwy ale i zagadkowy.W wielkim skrócie na dysku c od jakiegoś czasu pojawia się komunikat podczas otwierania pliku dzwiękowego-

Explorer .Exe, kolko pod spodem z czerwonym krzyżykiem oraz komunikat -serwer wywołał wyjątek .Dzieje się to z róznymi plikami co dzień przybywa innych nowych ktorych nie  mogę otworzyć ale i niektore jakby się naprawiały samoistnie .Gdy przeniosę cały folder na d wszystko działa ale i na d zaczyna się to robić .Jeśli jest 1000 utworów mp3 co 10 nie działa .Nie mogę nie potrafię tego wyjasnić sprawę badało dwóch fachowców i nic nie zaradzili .Komputer dell nowy. Dysk ssd na c 500 g  system  windows 10 .Dysk d 5 TB  talerzowy .Pliki dzwiękowe nie są uszkodzone ,aktualizacje wykonywane na bięząco, skanowanie, czyszczenie zero wirusów i innych śmieci . Wszystko inne działa .Problemy są natomiast z płatnością nie widzę niekiedy pewnych wplat na moim koncie zgłaszałem problem do banku ,twierdza ze u nich wszystko w porządku .Nie wiem czy to wszystko jest połączone ze sobą .Dziękuje za każdą poradę .Z szacunkiem

20230123_201938617.jpg

20230123_201952073.jpg

20230123_201831017.jpg

20230123_201934109.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Pokaż screen z CrystalDiskInfo, a zanim go dasz zmień Funkcje -> Funkcje Zaawansowane -> Wartość RAW -> 10 [dec]

srebrniak
komentarz
komentarz

Czy o to biega .

20230124_152652593.jpg

20230124_152902738.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Dysk C wygląda na zdrowy choć trochę danych przetworzył.

 

Dysk D jest zdrowy.

srebrniak
komentarz
komentarz (edytowane)

komputer ma rok jedynie co przetwarza to muzyka i film czy6 problem może wiązac się z wadliwym systemem windows i co ma serwer do odtwarzania plikow np chce zabecelować  kwotę za cokolwiek wchodzę na przelewy 24 wszystkie banki dzialają tylko nie mój na co jest odpowiedni komunikat u innych działa .Glupkowaty  komunikat o czasie otwarcia banku, nie mający nic wspólnego z przelewem bo próbuje o roznych porach .

20230124_000748182.jpg

20230124_000804500.jpg

20230124_000735118.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Czy system był stawiany na nowo ?? Jeśli nie to warto, być może siedzi gdzieś ukryta infekcja.

srebrniak
komentarz
komentarz

niestety nie był i prawdopodobnie tam kryje się rozwiazanie zagadki

anioł2009
komentarz
komentarz

Jeśli są podejrzenia co do dziwnego zachowania się kompa, plików , aplikacji bankowej to trzeba zrobić formata... nie korzystaj z banku póki tego nie zrobisz

  • Dobra wypowiedź 1
srebrniak
komentarz
komentarz

rozumie i tak zrobie jest jeszcze coś gdy otwieram jakis folder jest komunikat -pracujemy nad tym i otwiera się kilka sekund do 15 niekiedy

anioł2009
komentarz
komentarz

Jesli folder jest na D tam gdzie masz ten dysk 5400obr to nie dziwota, to bardzo wolny dysk ale syf w systemie może to potęgować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.