x-kom hosting

Internet na kartę do routera TP-Link m7200

ArcadioMoralez
utworzono
utworzono

Dzień dobry, chce przejść na tymczasową pracę zdalną i potrzebuję internetu na kartę sim do routera/modemu TP-link m7200.

Internet potrzebuję do podstawowych prac biurowych typu poczta, skany, wysyłanie, pobieranie małych plików, przeglądanie giełd itp.

Niestety nie mam opcji podłączyć światłowódu bo nie wiem ile spędzę na pracy zdalnej i nie ma sensu podpisywać umowy z jakimś dostawcą.

Chodzi mi o internet na karcie sim którą mogę włożyć do routera/modemu i doładowywać.

Moje pytanie brzmi, czy używacie/polecacie jakichś dostawców u których mogę taką kartę założyć tylko i wyłącznie do internetu?

Czy macie jakieś doświadczenia z tym związane jak ten internet chodzi?

Z góry dziękuje i pozdrawiam 

 

gavron7
komentarz
komentarz

Naprawdę? Rozumiem jakbyś miał wybór nie wiadomo ilu, ale tak naprawdę masz 4 dostawców (reszta jest wirtualnymi) a któregokolwiek byś nie wybrał i tak to będzie GSM więc będzie źle... 

 

ArcadioMoralez
komentarz
komentarz

@gavron7 w takim razie co polecasz?

gavron7
komentarz
komentarz

Jak pisałęm wyżej, nie ma znaczenia najmniejszego i tak prędzej czy później będziesz się wkurzał :P

ArcadioMoralez
komentarz
komentarz

@gavron7 Haha, pewnie masz rację ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.