x-kom hosting

Problem z kamerą internetową (nowa)

patryk0202
utworzono
utworzono

Witam, jestem nowy na forum i piszę tutaj pierwszy swój post, natomiast nie wiem czy piszę go w dobrej kategorii stąd od razu przepraszam za problem, jeżeli jest niepoprawna.
Mianowicie zmagam się z problemem dotyczącym kamery internetowej, który polega na tym, że kamera momentami działa poprawnie, a po chwili wyglądam na niej jakbym był na jakimś "rentgenie". Czym to może być spowodowane? Problem występował na poprzedniej kamerze internetowej Logitech C270 jak i na nowej Logitech C920.

Posiadam system Windows 10 Home. Z kamery Logitech C270 korzystałem przez 3 lata bez żadnego problemu, natomiast zaczęło to występować 1-2 tygodnie temu, dlatego stwierdziłem, że już nadszedł czas tej kamery, więc wymieniłem ją na nową, ale nie rozwiązało to problemu, ponieważ tak jak napisałem występuje on na fabrycznym nowym C920. 

 

cam2.png

cam1.png

gavron7
komentarz
komentarz

1. nie ten dział bo jaki to ma związek z siecią i czymkolwiek sieciowym?  (poza nazwą)

2. przecież każdy dzieciak powie że jest obraz prześwietlony, albo masz takie a nie inne światło które oślepia obiektyw albo w ustawieniach coś grzebałeś. 

Jestem 100% pewny, szczególnie że piszesz że na poprzedniej było to samo.

Oświetlenia nie zmieniłeś?? Może ściany pomalowałeś jakąś hiper-nowoczesną farbą?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.