x-kom hosting

Clickmeeting nie widzi kamery i mikrofonu

Plati
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

w programie Clickmeeting, którego można używać do wideokonferencji, od pewnego czasu nie wykrywa kamery i mikrofonu. Pojawia się komunikat, który wklejam poniżej. Mikrofon mi nie działa również na Skype (testowałem na Echo123). Co robić? Nie ma wirusów ani innego malware. Laptop, Windows 10

 

Zrzut ekranu (3168).png

Edytowane przez Plati

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Jak wyłączysz OBS to jest w porządku?

Plati
komentarz
komentarz

Nie, problem dalej istnieje.

Anawa
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że to wina którejś aplikacji. Wcześniej też tak miałem przez pewien czas, że Microsoft Teams nie wykrywał kamery (komunikat: używana przez inną aplikację). Koniec końców, samo się naprawiło albo przy okazji aktualizacji aplikacji.

Plati
komentarz
komentarz

@Anawa Raczej nie. Odinstalowałem nawet Skype, OBS i Clickmeeting, uruchomiłem komputer ponownie i zainstalowałem programy, potem znowu uruchomiłem ponownie i niestety nie pomogło. Chyba, że się umówimy na konkretną datę i godzinę i udostępnię ci AnyDesk i mi to zrobisz z poziomu mojego komputera?

Anawa
komentarz
komentarz

Trudno będzie mi pomóc przez AnyDesk.

 

Spróbuj jeszcze zobaczyć, czy wszystko jest w porządku z kamerą i mikrofonem z poziomu menedżera urządzeń i możesz wtedy zaktualizować sterownik albo odinstalować urządzenie i zainstalować ponownie. Być może to pomoże.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.