x-kom hosting

Korektor dźwięku w WIN10

Mr Right
utworzono
utworzono

Hej,

Zrobiłem przesiadkę z WIN8,1 na WIN10. W poprzednim systemie miałem możliwość wybrania rodzaju dźwięku (pokój dzienny, hol, ulica, itp) Mam lekki niedosłuch, a taki wybór poprawiał mi odbiór dźwięku, Gdzie to jest w WIN10 ?

AudiAWX
komentarz
komentarz

U mnie w menu start.

Realtek Audio Console.

Mr Right
komentarz
komentarz
Dnia 22.01.2023 o 18:26, AudiAWX napisał:

Realtek Audio Console.

On jest dla Della - będzie działał z Asusem ?

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie dla Della. Po zainstalowaniu sterowników do zintegrowanej karty Realteka wszyscy mają Menedżer Realtek HD Audio. Przynajmniej u mnie tak to się nazywa na płycie Asusa. No chyba że chodzi o inną kartę dźwiękową, nie Realteka. Bo nie pisałeś o jaką kartę chodzi.

Mr Right
komentarz
komentarz

ZONK przy instalacji sterownika. Bez tego chyba nie pobierze ze sklepu Microsoft.

zonk.PNG

Instalation log.txt

  • 2 tygodnie później...
Mr Right
komentarz
komentarz

Czy jeżeli odinstaluję ten sterownik a potem spróbuję zainstalować ten z postu wyżej to to pomoże ?

z.PNG

toska78
komentarz
komentarz

Wątpię czy to pomoże bo właściwy sterownik do zintegrowanej dźwiękówki jest pod:

Cytuj

Kontrolery dźwięku, wideo i gier

 

Np. u mnie wygląda to tak:

 

b3551cec895da.jpg

 

Uprzedzając pytanie, wersja sterownika nie musi być taka sama tzn. mam 2 różne wersje sterownika tych zaznaczonych w czerwonej ramce urządzeń.

Mr Right
komentarz
komentarz

Czyli odinstalować sterownik w

"Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio" i

próbować instalować Realteka ?

 

Czy po tej operacji będę miał jakikolwiek dźwięk ? Czy w razie czego uda mi się wrócić do starego sterownika ?

screen.PNG

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.