x-kom hosting

Problem aplikacji z połączeniem z internetem

mielec354
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jestem połączony z wifi. Kiedy włączam niektóre aplikacje, lub gry wyświetla mi się komunikat, że nie udało im się połączyć z internetem, mimo, że wszystko inne działa tak jak powinno. Epic Games chce się zaktualizować, ale nie znalazł połączenia. Gra "Black Desert" również się nie odpala, a pamiętam, że włączyłem ją na chwilę kilka miesięcy temu i nie było problemów. Epic Games używałem w poprzednim tygodniu, też było wszystko w porządku. Natomiast Steam działa dużo wolniej, ale w końcu udaje mu się połączyć z internetem. Próbowałem kilku rozwiązań z internetu, ale wszystkie zawiodły. Kiedy włączam wykrywacz problemów pokazuje mi się komunikat w załączniku. Proszę o pomoc i możliwie szczegółową odpowiedź, ponieważ nie za bardzo się na tym znam.

 

Zrzut ekranu (14).png

Grinds
komentarz
komentarz

Sterownik karty sieciowej zainstalowany ?

mielec354
komentarz
komentarz

Tak

Dodam jeszcze, że przeglądarka działa normalnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.