x-kom hosting

Reset routera do ustawień fabrycznych

lomcio
utworzono
utworzono

Witam. Otóż raz w ustawieniach routera zmieniłem IP i nie mogę się do niego dostać teraz przez przeglądarkę wpisując IP które jest podane w instrukcji. Czy jeśli zresetuję go do ustawień fabrycznych będzie potrzebna pomoc dostawcy internetu? Czy jeśli zrobię jak w instrukcji to będzie działało? 

gavron7
komentarz
komentarz

Skoro zmieniłeś adres IP (swojego) routera, to czemu szukasz w instrukcji??? Zobacz jaką masz bramę i wejdź na bramę :P

lomcio
komentarz
komentarz

Czyli mam zobaczyć jaka mam bramę potem zresetować router i ustawić tą bramę? Tak? 

gavron7
komentarz
komentarz

Może naucz się najpierw jakiś podstaw, a później będziesz sobie konfigurował...

 

Po co zmieniałeś adresacje skoro nawet nie wiesz po co ona jest i jak to działa? Chcesz płatny serwis sobie zapewnić rozumiem?

 

Twój adres bramy to adres Twojego routera... Chyba że bardzo skopałeś

 

lomcio
komentarz
komentarz

Po prostu nie mogę się dostać do routera przez adres podany w instrukcji. I pytanie czy jeśli przywrócę ustawienia fabryczne będę musiał coś w routerze zmieniać żebym miał połączenie z internetem. 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Jeżeli sam kupiłeś i podłączyles, i nikt od dostawcy w nim niegrzebał, to duże szanse że normalnie ruszy po resecie.

Jeżeli coś zmieniłeś to chyba wiesz na co i po tym Wchodzisz do niego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.