x-kom hosting

Monitor do 1500zł

LIGHT12
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym prosić o pomoc w wyborze monitora, kwota jaką mogę przeznaczyć to 1500zł. Zależy mi głównie na tym aby monitor koniecznie posiadał matrycę IPS, może być płaski, może być zakrzywiony, bez różnicy, odświeżanie jakie mnie interesuje to min 144 Hz ekran minimum 27" i rozdzielczość 2560x1440. Monitora głównie będę używał do gier :D 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

jeśli ma to być monitor głównie do gier, to ja szedłbym w stronę LG GP850  to monitor na panelu Nano od LG, więc smużenie jest zerowe, ale niestety kontrast jest dosyć niski. Sam korzystam z poprzedniej rewizji tego monitora, czyli LG GL850, który cechy ma dokładnie takie same i u mnie zarówno do grania jak i pracy biurowej sprawdza się wyśmienicie. 

Jednak teraz gdybym miał kupić monitor, to raczej zdecydowałbym się na iiyama G-Master GB2770QSUTen monitor ma przede wszystkim świetne (jak na IPSa) czernie, bo mierzony kontrast w tym modelu wynosi około 1300:1,a przy tym monitor nie smuży. 
Jeśli jesteś użytkownikiem karty od zielonych, to g-sync też odpalisz bez problemu, ale pamiętaj, że tylko po kablu DisplayPort ;) 
W tym momencie ten monitor jest u nas niedostępny, bo jak tylko się pojawia, to bardzo szybko znika, ale najbliższej dostawy spodziewamy się w pierwszym tygodniu lutego :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.