x-kom hosting

Router UPC Connect box vs Play Kaon AR2140

czaron87
utworzono
utworzono

Mam pytanie zdecydowałeem się na umowę na 12 miesięcy od UPC w kwocie 50zł/miesiąc. Dziwna sprawa bo w ofercie którą zamówiłem był oferowany router  Connect Box z inteligentym Wi Fi chyba jakiś wzmacniacz sygnału był oferowany do niego z tego co później zorientowałem się po filmach od UPC na youtube. Natomiast technik zainstalował zupełnie inny router niż ten oferowany bo dostałem router play Kaon AR2140. Mówił że ten co instaluje jest lepszy niż Connect Box od UPC. Zastanawiam się czy mówił prawdę czy robił mnie w bambuko. Czy moglibyście mi powiedzieć który z tych routerów jest lepszy nowocześniejszy i czy technik mnie wkręcił czy mówił prawdę?

gavron7
komentarz
komentarz

A co Ci za różnica, skoro i tak to nie jest Twój sprzęt? Masz pełną szybkość? (po kablu oczywiście)?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.