x-kom hosting

Tablet lenovo się zawiesił(na screenie) na jasnym ekranie(taki jak podczas ładowania) z włączoną kam

miffdirsdo
utworzono
utworzono

Witam, wujek dał mi tablet ktory mu sie zawiesił, nie reaguje na nic, jest to tablet Lenovo(nie wiem jaki model jak bedzie potrzebne to się go zapytam).
Dodatkowo tablet ma włączoną kamerke, za to CAPS się nie świeci, wujek mówił, że czasami potrafi sie odpalic ta kamerka i pokazuje obraz z niej na ekranie.
Ja tego nie widziałem, podczas naszej 10 minutowej rozmowy, on mowil ze jak go złoży i rozłoży(bo ma klawiature też do tableta) to czasami potrafi się ta kamerka odpalić, a tak to ciągle jest ten "screen" na ekranie i ekran się świeci tak mocno jakby był podłączony do ładowania a nie jest.
Nie reaguje kompletnie na nic, ja sie praktycznie nie znam na tabletach on jest na systemie windows jeszcze dodam.

Za każdą chęć pomocy dziękuję, jak będzie coś potrzebne jakieś zdjęcie bądź inna informacja dotycząca tableta to piszcie ja ją podam.

  • 3 tygodnie później...

iza121
komentarz
komentarz

Spróbuj twardy reset 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.