x-kom hosting

Lagowanie podczas nagrywania FIFY poprzez OBS

maestrokimpembe
utworzono
utworzono

Witam, po włączeniu fify wszystko działa ok, ale kiedy włączam obs to  mam mniej klatek, Najśmieszniejsze jest to że gdy go wyłączam fifa dalej mi klatkuje.
Komiczny żart, próbowałem najpierw włączyć obs potem fife i tak dalej, ale nie działa. Pomoże mi ktoś?

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Uruchom zarówno Fifę, jak i OBS jako administrator. W OBS we właściwościach przechwytywania gry odznacz opcję "Zgodność z mechanizmami anti-cheat".

maestrokimpembe
komentarz
komentarz

@Anawa Witam, próbowałem i nie mogę otworzyć fifę jako administrator nie mam takiej opcji, mogę tylko EA i gdy to robię i potem odpalam fife to dalej mi klatkuje opcję też odznaczyłem.

Anawa
komentarz
komentarz

OBS też jako administrator uruchamiasz?

iSkuL
komentarz
komentarz

Być może twój sprzęt jest za słaby do nagrywania. Programy przechwytujące obraz potrafią obciążać sprzęt przez co po prostu zaczyna nam lagować.

maestrokimpembe
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa tak oczywiście odpalam go jako administrator, na początku jak wyłączyłem tą opcję to nie przechwytywało mi ekranu, dopiero później gdy ją wyłączyłem już w grze to był ekran dalej lagowało. Chciałbym dodać że nie nagrywając mam te lagi tylko ogólnie jak mam obs odpalony.

Anawa
komentarz
komentarz

Jaki masz sprzęt? Wcześniej wszystko dobrze działało z OBS odpalonym?

  • 3 tygodnie później...
maestrokimpembe
komentarz
komentarz

@Anawa tak bez fify mogę normalnie nagrywać i jak mam włączoną to nagle laguje ale gdy wyłączam obs nie wyłączając fify to dalej mi klatkuje nawet jak włącze obs i nie nagrywam to klatkuje więc to nie wina sprzętu

Warson
komentarz
komentarz

Hej z tego co wiem Fifa jest tak specyficzna grą że w większości obciąża procesor a nie Grafikę, miałem podobny problem skończyło się na wymianie procesora na i5 13600kf :)

  • 1 miesiąc później...
moolda
komentarz
komentarz

Myślę, że dam radę))

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.