x-kom hosting

Jak przywrócić folder użytkownika do pierwotnej lokalizacji?

Wojtipp
utworzono
utworzono

Witam. Zmieniłem domyślną lokalizację folderu użytkownika / Przy próbie przywrócenia lokalizacji domyślnej wyskakuje komunikat jak na zdjęciu 4. 

Ktoś pomoże jak to naprawić?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Spróbuj z opcją "przenieś" i wybierz folder w pierwotnej lokalizacji.

Wojtipp
komentarz
komentarz

Sytuacja taka sama jak na zdjęciu 4

Jest jeszcze jedna zagadka dlaczego w Eksploatorze widok plików jest jak na fot 5. A w innym edytorze wygląda to tak jak fot 6

5.jpg

6.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Namąciłeś z ta lokalizacją. Folder ola74 skasowałeś bo go brakuje ? Masz tylko Public a resztę przeniosłeś do Documents 

Wojtipp
komentarz
komentarz

No namieszałem. Na dysku "C" stworzyłem folder "Dokuments" i tam przeniosłem zawartość z folderu użytkownika "ola74" ------- powrót okazał się nie możliwy

Gawel
komentarz
komentarz

@Wojtipp A folder Ola74 gdzie się podział ? Może jest w koszu i można go przywrócić

Wojtipp
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Gawel napisał:

A folder Ola74 gdzie się podział ? Może jest w koszu i można go przywrócić

To by było proste. Nie ma go właśnie. W koszu także nie ma. W folderze Użytkownicy nie można sobie od tak nawet utworzyć nowego folderu "ola74" 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.