x-kom hosting

problem z zawieszaniem komputera

Wbenek27
utworzono
utworzono

Witam serdecznie !!! Bardzo bym prosił o pomoc !!!

Rok temu zakupiłem komputer stacjonarny.  W załączniku parametry mojego komputera. Od samego początku mam z nim problem. Po pół godzinie od włączenia komputera podczas np. oglądania filmu zacina się, w głośnikach burczy, robi się czarny ekran i tak przez 5 sekund. Potem ekran się zapala i film leci dalej. Od czasu do czasu podczas czarnego ekranu i burczenia komputer się całkiem wyłączy. Trzy dyski mam zabezpieczone programem „BitLocker”. Jak wpiszę hasło i kliknę odblokuj to też burczy w głośnikach przez 3 sekundy, ale ekran nie gaśnie. Oddałem sprzęt na gwarancję gdzie podobno wymieniono płytę główną i zasilacz oraz zrobiono aktualizację biosu. Oczywiście poprawy nie było więc oddałem ponownie i stwierdzono, że wszystko jest w porządku. W ostatnim czasie kilkukrotnie zrobiło mi się coś takiego, że wyłączę komputer wieczorem i rano nie idzie go włączyć, tak jak w ogóle by nie miał napięcia. Odłączam kabel zasilania na pół godzinki i po podłączeniu można już włączyć. Bywa tez tak, że jak rano włączam to tylko mrugną diody na obudowie i też się nie włącza, odłączam zasilanie na parę minut i już jest dobrze.

mój komputer.txt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.