x-kom hosting

Wybór pamięci ram z RGB

NicNieHytlo
utworzono
utworzono

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

      Niedawno złożyłem nowy komputer, jednak nie wymieniałem pamięci ram, a zostawiłem z wcześniejszego komputera. Interesuje mnie pamięć RAM z podświetleniem RGB czy tam ARGB, jednak nie znam się całkowicie na tym, aby dobrać takie kompatybilne do obecnego komputera. Te stare jakoś działają i to wszystko funkcjonuje, ale są 8GB, a chciałbym się przerzucić na 16GB.

   

Mój aktualny zestaw to:
płyta główna - GIGABYTE B660 X AX 
procesor - i5-12400F 
karta graficzna - MSI RTX 3070 OC VENTUS X3 LHR
ramy - kingston fury 8GB ddr4 3200MT/s CL 16 - 18 - 18 1.35V XMP - działają tylko na 2400MHZ, a profil xmp wywala blue screena i inne dziwne dla mnie rzeczy

Aktualnie po przeglądzie mam na oku pamięć ram - Pamięć Patriot Viper Steel, DDR4, 16 GB, 3733MHz, CL17 (PVS416G373C7K) 
Jednak interesują mnie z własnym podświetleniem, a te wyżej przedstawione tego nie oferują. To też proszę o pomoc specjalistów w tym temacie i w skrócie zależy mi na RAM, które będą mieć 16GB pojemności, RGB/ARGB, min. 3200MHZ, dual, fajnie jakby możliwe było wyciągniecie do 3600MHZ. Budżet to około do 500zł z możliwością naciągnięcia do 600zł. 

 

Annie
komentarz
komentarz

Ram, który masz na oku jest w porządku :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.