x-kom hosting

Czy ten ram jest dobrym wyborem? (Godram )

jakisgoscu123
utworzono
utworzono

Heja mam dwa pytania czy pamięć ram dokładnie https://www.komputronik.pl/product/734378/goodram-irdm-pro-16gb-2x8gb-3600mhz-ddr4-cl18-dimm-deep-black.html

Będzie dobre i nie padnie mi po 2 tygodniach heh/ i drugie pytanie czy w tych czasach nie dopłacić 200 złotych do 32gb pamięci) z góry dziękuję za pomoc (poza tematem): myślę że to będzie już tu mój ostatnio post na temat składania kompa bo już od 4 miesiącach rozmyślam i dowiaduje się różnych rzeczy na temat komputerów dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc i za każde odpowiedzi. Miłego dnia/wieczoru 

Aug...
komentarz
komentarz

Pamięć jest w porządku, sam z niej korzystam. Jeżeli będzie użytkowana normalnie to podziała pewnie trochę lat, poza tym posiada dożywotnią gwarancję. Co do zakupu większej ilości pamięci to zależy. Zwłaszcza od przeznaczenia komputera. Do gier i programów np. Photoshop to wystarczającą ilością jest 16GB. Gdyby jednak pamięci brakowało to nic nie stoi na przeszkodzie żeby zakupić więcej.

jakisgoscu123
komentarz
komentarz

dobrze dziekuje

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.