x-kom hosting

Przystawka smart do TV

darkon255
utworzono
utworzono

Witam 

Poszukuje przystawki do mojego starszego TV który uczyni go nadal smart, aktualnie posiadam xiaomi mi box s (4k), ale powoli odchodzi ode mnie niestety, czas działa swoje. 

Szukam czegoś do oglądania netflixa, HBO, Disney + sporadycznie youtube, aby działała płynnie . Duzym plusem byłaby możliwość otwierania przeglądarki (w xiaomi mi box nie ma takiej funkcji), aby była wspierana nadal oraz coś z nowszym androidem. Mam do wydania 600-650zł.

 

Osobiście moja uwagę przykuło to cudo Amazon Fire TV Cube, czytałem na Amazonie dość dobre opinie. W Polsce ciężko troche dostać, raczej nie jest chyba popularne tutaj. 

Proszę o opinie na temat Amazon Fire TV oraz o własne propozycje, tak jak wspomniałem zakres cenowy maks 600-650 zł(miło jak będzie taniej mimo wszystko hahaha). Od razu dziękuje za każdą odpowiedź, oraz pozdrawiam gorąco! 

Amzaon.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.