x-kom hosting

Monitor 21-22 cale

daroman123
utworzono
utworzono

Witam, zamierzam kupic monitor 21-22 cale, z tym że chciałbym zeby miał on wejście np żeby podłączyć odtwarzacz dvd ?? co polecacie ??

Lipton
komentarz
komentarz

Każdy monitor, który ma wejście do odtwarzacza DVD ma tuner tv co jednocześnie podnosi jego cenę. Najtańszy taki monitor to koszt rzędu 950 zł, ale firma to Viewsonic (gorzej od przeciętnej). Zakup monitora 22 calowego LG wyposażonego w złącze Scart to koszt około 1100 zł Samsung- 1150 zł.

http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_22_lcd_m...352.325352.html

http://www.agito.pl/powyzej_19/samsung_22_...352.326421.html

sword
komentarz
komentarz

Ja bym polecał brac LG ze względu na stosunek ceny do jakości no i ze wzgledu na świetna gwarancje.

cinyrk
komentarz
komentarz

Hej, nie wiem jak to jest z innymi monitorami LCD, ale mój Samsung SyncMaster 225MW, pomimo że generalnie jest naprawdę świetny, to oferuje bardzo kiepski obraz ze źródeł analogowych. Podłączałem przez euro odtwarzacz dvd i playstation2 i obraz był po prostu zły, szczególnie w przypadku ps2 - wręcz nie da się grac. Próbowałem jeszcze podłączyc ps2 przez kabel component i było dużo lepiej, ale obraz wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Nie wiem jak jest z wejściem HDMI bo ten monitor też takie posiada, ale nie mam na czym tego sprawdzic (ps3, odpowiedni odtwarzacz).

Zatem nie wiem co polecam, ale do podłączania odtwarzacza DVD na pewno nie polecam Samsunga, przynajmniej tego którego ja mam. Tylko jest taka kwestia - po co w ogóle podłączac do takiego monitora odtwarzacz DVD? Przecież filmy na DVD bez problemu odtworzysz na komputerze, a w tym przypadku jakośc obrazu jest świetna.

Lipton
komentarz
komentarz

Mam monitor Samsunga i miałem podłączone przez Scart DVD i było wszystko ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.