x-kom hosting

chlodzenie customowe cieczą

wyspaa
utworzono
utworzono

witam odrazu na wstępie przepraszam wszystkich jak dalem temat w złym dziale nie miałem zamiaru nikogo wkurzyć potrzebuje pomocy przy dobraniu odpowiedniej ilości sprzętu w budowie customa podam części te które mnie zainteresowały ale jak bedą nie kompatybilne to przepraszam 

moja obudowa to msi mpg velox 100p airflow chce do niej zamontować chlodzenie procesora i dysku m2 bez karty graficznej potrzebuje pomoc jakie części dobrać by sie zmieści ile złączek węży jaka bloko pompka i chlodnica zastanawiam się nad tym https://www.corsair.com/pl/pl/Categories/Products/Custom-Cooling/Pompka-zbiornik/Hydro-X-Series-XD7-RGB-Pump-Reservoir-Combo/p/CX-9040005-WW pytanie teraz czy radiator 280 czy 360 dodam zdjęcie byście zobaczyli ile mam miejsca z 360 aio w te miejsce ma wejść chlodnica do customa  prosze o pomoc najlepiej link do calego koszyka pozdrawiam i bardzo dziękuje Jacek20230112_183136.thumb.jpg.ecb5b4baf723bd5a65cb252ed1f0ec4a.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Sorry ale nie podałeś żadnych praktycznych informacji...Mamy sie domyślać jaka pł główna, jakie cpu itp ??

Blok na cpu ?? Blok na gpu ???   Po co Ci taka droga pompa z rezem ?? Połowę taniej masz corsaira xd5 też z pompą D5.

No nie... tak się nie podchodzi do customa...

 

Wodujesz samo cpu ... po co dysk ssd ? Nie ma relatywnej korzysci ze schłodzenia ssd wodą. 

Topisz kasę bo to aio do samego cpu Ci wystarczy.

wyspaa
komentarz
komentarz

ok rezygnuje z customa temat zamknięty dziękuje za pomoc 



 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.