x-kom hosting

Komputer nie chce się odpalić..

Hiroto
utworzono
utworzono

A więc moja siostra złożyła komputer i wszystko było dobrze do momentu gdy się odpalił i wyskoczył komunikat "sprawdź przewód sygnałowy" nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, proszę o pomoc 

obraz_2023-01-12_010454648.png

leelareso
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Hiroto napisał:

A więc moja siostra złożyła komputer i wszystko było dobrze do momentu gdy się odpalił i wyskoczył komunikat "sprawdź przewód sygnałowy"

Czyli nic nie było dobrze chyba że wcześniej działał, podaj specyfikacje komputera wraz z zasilaczem. Kabel od monitora gdzie jest wpięty płyta czy mobo?

  • Dziękuję 1
Hiroto
komentarz
komentarz

zasilacz chieftec 700W, płyta główna ASrock h410m-hdv r2.0, ram 16gb kingstone, procesor intel core i3-10100f, kabel od monitora wpięty do karty graficznej w przypadku podpięcia do płyty pojawia się komunikat na monitorze "tryb oszczędzania"

anioł2009
komentarz
komentarz

Jaka karta graficzna ? Kupiona nowa czy używana? Do mobo nie podłączaj bo procek nie ma integry to nic to nie da...

  • Dziękuję 1
Hiroto
komentarz
komentarz (edytowane)

amd radeon hd 8490 uzywana, przepraszam ale nie wiem. Co oznacza słowo mobo?

Hiroto
komentarz
komentarz

Niestety nie mam możliwości wejścia do biosu z powodu wyskakującego błędu.. :(

Hiroto
komentarz
komentarz

podlączyłem inną kartę (gtx1060) i tak samo jest, podłączyłem do innego monitora i też to samo 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.