x-kom hosting

Zestaw do wyceny I5-3570K/GTX 770 2GB/8GB RAM DDR3

Miroslav
utworzono
utworzono

Cześć, mam poniższy zestaw do sprzedania

Procesor i5-3570k 3.8Ghz z możliwością podkręcenia
Pamięć RAM 2x4gb DDR3 w dual-channel
Dysk 128gb Corsair Force oraz 256gb goodram cx400
Karta graficzna GTX 770 OC 2gb GigaByte
Płyta główna MSI z77a-g43

Czytnik płyt CD

Zasilacz 750w

 

Ile taki zestaw jest wart? Obudowa porządna zasilacz porządny, nie modułowy 750w. Kable ułożone ładnie w obudowie.  A może ktoś byłby chętny na taki kąsek :D

Aug...
komentarz
komentarz

Procesor więcej jak 130zł nie pójdzie (ofert januszy na allegro nie liczę bo 300zł to złodziejstwo. Za 340 zł to miałem nową i3 10100f)
Ram nie wiem, zależy od prędkości, producenta i zastosowanego radiatora. 8gb używanego random ramu 1600Mhz to nie więcej jak 70zł.
Dyski ssd o tej pojemności są raczej tanie, a używane to ten problem, że są w jakimś stopniu wykorzystane i raczej ktoś wolałby zakupić nowy. Nie wycenię.
Co do karty to jej ceny są różne za Windforce między 300, a 400 zł. W teorii można wołać więcej a w praktyce nawet tyle za dużo. RX (często po koparkach) 
są za około 500zł, a przy tym są wydajniejsze. Poza tym są też GTX'y 9xx i 10xx. Starsze karty słabo się sprzedają, no chyba że są w niskiej cenie.
Płyta główna (mam w domu dokładnie taką samą) jest przyzwoita ale to już historia. Ceny wahają się od 150 do 400 zł. Jeżeli jest zadbana to za około 200-270zł
Czytnik płyt to już raczej nieużyteczny, 20-30 zł?
Co do zasilacza to nie wiem jakiej jest marki ani jaki posiada certyfikat. Niemarkowy, używany to około 170zł. Markowy np. 80+ bronze 220-320zł
Obudowa nie wiem jaka więc nie wycenię.
Nie jest to zbyt precyzyjna wycena. Niestety próba sprzedania starszych (nawet dobrych) podzespołów po korzystnej cenie zwykle się nie udaje bo za trochę więcej można złożyć budżetowy komputer na nowej platformie z wykorzystaniem nowych podzespołów, które zapewnią lepszą wydajność. Pomijam karty graficzne bo te rzeczywiście są drogie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.