x-kom hosting

jak szybko zarobic?

remix
utworzono
utworzono

Witam mam pytanko jakie macie propozycje zeby szybko zarobic pare groszy w gre nie wchodzi klikani na linki ;P

mlody
komentarz
komentarz

tego w necie jest duzo i temat podobny był juz (chyba) na tym forum

zrób stronę umieśc tam reklamy i zarabiaj

albo zacznij robić strony na zlecenie i zarabiaj

i do pracy

adam792
komentarz
komentarz

[center:da0aaf20e1]Eurobarre[/center:da0aaf20e1]

Opis Eurobarre

Eurobarre to francuska firma która robi furorę w świecie GetPaid. Firma jest wypłacalna o czym świadczą liczne dowody wypłat i zadowoleni użytkownicy francuskiego surfbara.

Minimum do wypłaty wynosi 15 Euro. Eurobare płaci za włączenie ich surfbara (mały programik który wyświetla bannery) za co otrzymujemy punkty które są zamieniane na pieniądze pod koniec każdego miesiąca.

Zaletą takiego sposobu zarabiania jest to że nie musimy nic robić, wystarczy włączyć programik a punkty same się zbierają. Jedynym ograniczeniem jest to że po 4 godzinach nieaktywności przy komputerze program się wyłącza.

Kolejną bardzo ważną zaletą Eurobarre jest ich świetny system poleconych bo za poleconego na pierwszym i jedynym poziomie firma płaci aż 100% ! To sprawia że wystarczy paru aktywnych poleconych żeby bez problemu osiągać minimum do wypłaty.

Dodatkowo 5 000 kpt. za 15, 45 i 75 dzień uczestnictwa w Eurobarre.

--------------------------------------------------------------------------------

Zapis do Eurobarre

Zapis do Eurobarre polega na pobraniu małego programu który wyświetla reklamy. Żeby pobrać program wejdź na stronę eurobarre.com i wybierz Installer i po chwili rozpocznie się ściąganie programiku (ebsetup.exe - 60kB). Następnie zainstaluj go i wypełnij formularz rejestracyjny:

eurobarre1kb4.jpg

Numer w polu nr. 1 to twój nr. w programie, nie kasuj go. Żeby zatwierdzić formularz kliknij w przycisk Validez Votre Compte.

--------------------------------------------------------------------------------

Opis opcji Surfbaru

Tak wygląda surfbar Eurobarre, jak widać nie zabiera dużo miejsca, nie jest natrętny i nie przeszkadza w pracy. Po prawej stronie znajduje się menu surfbaru.

eurobarre1bn0if5.jpg

Każda ikonka ma swoją opcje:

eurobarre1cw2.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

Wypłata pieniędzy

Po uzbieraniu 15E wypłata pieniędzy można dokonać do banku e-Gold, a później np. na swoje polskie konto bankowe. Żeby wypłacić pieniądze trzeba w menu surfbaru kliknąć na środkową ikonke ilość zebranych punktów. W nowym okienku wybieramy Paiement, wypełniamy pola i potwierdzamy. W razie jakichkolwiek pytań napisz mi emalia, chętnie służe pomocą.

tera moja opinia o tym:

Na tym programie zarabiasz tylko kiedy używasz komputera. Niestety niemożna zostawiać na noc. Ale i na to są sposoby> Jakby ktoś potrzebował jakiś to pisać

bizon11
komentarz
komentarz

adam792 fajnie tylko policz ile na prąd wydasz ;D

Najwięcej zarobisz robiąc strony www i pisząc skrypty php :P

Można również zarabiać na pozycjonowaniu i reklamach :)

Gość
komentarz
komentarz

No tak, ale moze nie wszyscy sa tak zdolni jak ty xD Ja np. probowałem uczyc sie html'a i innych ale po prostu nie mam ręki do progsów...

A dosyć szybko mozna zarobic roznosząc ulotki. Idź do supermarketu jakiegos i popytaj. Mi sie raz trafił kolo co płacił 6gr za ulotke xD Wtedy w jeden dzien zarobilem ponad 50zł :D

adam792
komentarz
komentarz
adam792 fajnie tylko policz ile na prąd wydasz ;D

Najwięcej zarobisz robiąc strony www i pisząc skrypty php :P

Można również zarabiać na pozycjonowaniu i reklamach :)

jak ktoś ma cały dzień kompa włączonego to przecież nie sprawi mu to różnicy co nie ;)Oni ci nie narzucają ile musisz mieć to włączone. To zależy tylko od ciebie ;)

Fafu
komentarz
komentarz

Najlepiej wyjechać za granice do pracy :P

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli sie ma 18lat to napewno... A sam w wieku 16lat nie pojedziesz :P

Gopher
komentarz
komentarz

Co do wyjazdów za granice to trzeba mieć pewne miejsce do którego się wyjeżdża, żeby nie zostać na lodzie bez pieniędzy i zarazem bez pracy. Co do polskich warunków to da radę znaleźć dość dobrze płatną pracę w okolicy. Ja w tej chwili kończę liceum zaocznie i zarabiam w granicach 2000zł. Nie chwale się, tylko podkreślam, że jest to możliwe. Co do zarabiania w internecie, wielu moich znajomych połaszczyło się na tą możliwość i zostali oszukani. Wierze, że są takie zajęcia w internetowym świecie, że da radę zarobić a pracodawca uczciwie wypłaci zarobione pieniądze. Ja wiem, że to nie dla mnie i nie polecam tego nikomu. PzDr !

remix
komentarz
komentarz

widzisz ja dopiero zacząlem liceum mieszkam w malym miescie i nie wiem jak dorobic

Fafu
komentarz
komentarz

Najlepiej zrób jakąś strone, dobrze ją wypozycjuj i zarabiaj na reklamach :P

Gopher
komentarz
komentarz

Oczywiście. Nie neguje tego, że chcesz zarobić, ani tego, że zapytałeś na forum o radę. Moja rada brzmi: próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj a zapewne wszystko pójdzie po Twojej myśli.

P.S. Skoro zaczęłeś liceum to zapewne będziesz szukał pracy na weekendy, albo po szkole. Powodzenia !

LSD25
komentarz
komentarz

Ja się ostatnio zaczełem wkręcać w czytanie jakis maili i klikanie na bannerki. Z rególy tylko klikam, nie czytam tego co tam jest ale czaem znajdzie sie coś ciekawego. Już mam 50gr :P Mam jeszcze ciekawą stronkę, na której gra się w gierki i można wygrać nagrody - także czeki w EURO. Dzisiaj wygrałem pada, zobaczymy kiedy dojdzie.

To jest link do gierek: http://en.prizee.com/?refer=Lsdd25 wchodząc przez niego otrzymam jakis tam bonusik, no i będziesz na mojej liście osó, którym poleciłem tą stronkę.

Drugi link, to do bannerów i maili: http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=lsd25 za zarejestrowanei sie tym linkiem też otrzymam skromny bonusik.

Pozdrawaim!

kwachu1992
komentarz
komentarz

grajcie w STS-a :) jak ktos sie zna na sporcie, oglada mecze itd. to duzo zarobi! ale wiadomo... ryzyko zawsze jest

www.sts.pl

pozdrawiam

piotrek997
komentarz
komentarz

Do zarazbiania proponuje sprawdzony sposób :) tylko dla pełnoletnich:(

Wyrabiamy sobie paszporcik i dowodzik i jedziemy Do Angli lub Irlandi ;) w 100% sprawdzony! A jeszcze kilka lat to Polska przyłaczy Anglie do swojego kraju <hehe>

Kamilosław
komentarz
komentarz

Zagrać w Tibie i sprzedać konto za 2000zł :> :> :lol: Ja jestem antyfanem Tibii jak cuś :lol: :P

matekk
komentarz
komentarz

Nie wiem czy wiecie, ale można zarabiać za czytanie smsów. Za każdy przeczytany sms dostajesz 1pkt=10gr. I tak 50 pkt można zamienić na doładowanie za 5 zł. Ja już dostałem jedno doładowanie. Nie chcę być oskarżany o spam, więc jak ktoś byłby zainteresowany to pisz na pw lub na gg.

Lucider
komentarz
komentarz

Zawsze można spróbować swoich sił na http://www.zlecenia.przez.net

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.