x-kom hosting

jaka kamerka do domu?

Pati75
utworzono
utworzono

Dzień dobry, 

Chciałabym kupić kamerkę, która uruchamiałaby się pod wpływem wykrytego ruchu, taką, którą można by skierować na okno lub dowolną część mieszkania. Z możliwością oglądania obrazu z domu (w czasie rzeczywistym lub z nagrania rejestrowanego pod wpływem rzeczonego ruchu) w aplikacji na telefonie, gdziekolwiek bym była (poza domem najlepiej). 

Problem w tym, że choć używam laptopa od lat i udało mi się skonfigurować nowy router wifi ostatnio, to jestem kompletną ignorantką i mam dwie lewe ręce do tego. Nie odróżniam "zabawek" od dobrego sprzętu, nie mam nieograniczonego budżetu i nie zależy mi na jakichś specjalnych emocjach. Chciałabym zadbać o bezpieczeństwo mieszkania i mieć możliwość zarejestrowania obrazu gdyby ktoś chciał rozbić szybę, wejść przez okno lub w inny sposób wszedł i poruszał się po domu. Obraz najlepiej gdyby szedł do chmury, żeby zniszczenie kamery nie spowodowało wykasowania nagrania. 

Czy ktoś mógłby cos polecić? Czytalam, że Netia proponuje kamerki Locon BD.03, ale w recenzjach aplikacji przeczytałam że współpraca aplikacji z kamerą jest kiepska (opinie 2,9 na 6 kwiazdek), a na tym Forum czytałam, że to "zabawka". Proszę zatem o radę, co prostego mogłabym kupić, żeby działało i żeby było proste w instalacji...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.