x-kom hosting

po włączeniu profilu xmp pamięci komputera wyrzuca bluescreeny

diasd122
utworzono
utworzono

Co mam zrobić jeżeli po ustawieniu profilu xmp dla pamięci Crucial 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Ballistix Sport LT Gray wyrzuca bluescreeny na starszej wersji biosu wogóle nie chciały włączyć xmp na najnowszej po zaktulizowaniu i włączeniu xmp działa ale wywala co jakiś czas bluescreeny

IMG_20230109_113829.jpg

eryk93
komentarz
komentarz

Podaj podzespoły, łącznie z mocą i marką zasilacza

diasd122
komentarz
komentarz

silentiumpc supremo m2 550w  80 plus gold

msi b450 gaming plus max 

ryzen 5 3600

 

 

 

jak się teraz okazuje pamięci działają w xmp tylko włączyłem przy okazji w biosie boost mode po wyłączeniu i włączeniu xmp w tych pamięciach nie wywala już żadnych bluescreenów dlaczego boost mode tak źle działał?

leelareso
komentarz
komentarz

Miałem tak samo na z 170pro gaming z i7 6700k, po aktualizacji biosu w trybie xmp zaczął wywalać bsod albo wgl się nie włączał, ale ustawienie samemu timingów  i mhz rozwiązało problem

diasd122
komentarz
komentarz

udało się mi ustawić te pamięci pod 3200mhz i narazie wszystko działa jeszcze jakby ktoś mógł sprawdzić czy wszystko  dobrze w tych ramach ustawione

IMG_20230109_124943.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.