x-kom hosting

Pomoc w wyborze monitora 3000-3500zł

Pawel35
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam planuje zakupić nowy monitor który bedzie przeznaczony pod gry aktualnie mam monitor 37 inch dziewięcioletni więc chce sie przesiąść na 32 lub 34 inch który wykorzysta lepiej możliwości komputera, komputer pod który go podepne posiada:

Geforce 3080

I9 10900k 

32g ram

Przed monitorem siedzę na wprost wiec myślę nad jakimś zakrzywionym.

Budżet jaki chce przeznaczyć to 3000-3500 zł 

 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Tutaj sporo zależy od tego jakiej rozdzielczości szukasz. Chociaż ja przy 3080 postawiłbym na WQHD, bo na UHD ciężko będzie cieszyć się wysokim klatkarzem. 
Taką topką wśród monitorów WQHD 32-cale jest Samsung Odyssey C32G75TQSRX. Ta G7 to VA, ale nie takie zwykłe, bo technicznie rzecz biorąc jest to QLED, a więc nie smuży w znaczący sposób, a cały czas ma czernie, o których na IPS-ach można sobie tylko pomarzyć. 
 

Pawel35
komentarz
komentarz (edytowane)

Sporo przeglądałem te samsungi i przyznam że są ciekawe polecono mi również: https://www.x-kom.pl/p/561115-monitor-led-32-i-wiekszy-lg-34gn850-b-nanoips-hdr.html

Myślisz który z tych dwóch by był lepszym wyborem? A może ktoś jeszcze dorzuci jakaś lepszą propozycję?

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Jeśli proporcje 21:9 przydadzą Ci się np. do pracy to bardzo dobry wybór – świetne kolory po wyjęciu z pudełka, zerowe smużenie. Ale tutaj kontrast nie zwali nikogo z nóg, bo w tym przypadku mierzony wynosi około 960:1, więc niemal, że standardowa wartość paneli Nano. 

Sam korzystam z bardzo podobnego panelu i jestem z niego zadowolony. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.