x-kom hosting

Transmiter nie widzi pendrive'a

tobik200
utworzono
utworzono

Witam. Jakiś czas temu zakupiłem transmiter FM do samochodu. Zgrałem muzykę na pendrive'a, wszystko śmigało nie było problemu. Do momentu gdy musiałem wykorzystać pendrive'a do instalacji systemu na PC. Pomimo późniejszego formatowania, pendrive nie odtwarza już muzyki, próbowałem formatowania we wszystkich systemach plików, chociaż chyba FAT32 powinien być odpowiedni? W każdym bądź razie skorzystałem z drugiego pendrive'a, którego posiadałem, wszystko było ok. Potem tego również użyłem do instalacji systemu i kolejny pendrive przestał współpracować z transmiterem. Wygląda na to, że powodem jest właśnie instalacja systemów z tych pendrive'ów. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Co powoduje, że pendrive nawet po formacie nie chce już odtwarzać muzyki? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. 

Gawel
komentarz
komentarz

Robisz tylko format czy usuwasz też wolumin ? 

tobik200
komentarz
komentarz

Sam format 

Gawel
komentarz
komentarz

Wejdź w zarządzanie dyskami i zobacz jak wygląda pen. Instalator pewnie utworzył swoją potrzebną partycję. Usuń wszystko i utwórz od nowa wolumin prosty. Potem zobacz jak będzie działać 

tobik200
komentarz
komentarz

Witam. Podziałało, skorzystałem z programu SD Card Formatter i wszystko teraz działa. Dziękuję temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.