x-kom hosting

Wysoki ping i utraty pakietów w sieci LAN

skala2006
utworzono
utworzono

Witam posiadam router/modem TP-Link TD-W8961N V4 co kilka minut wywala mi wysoki ping w sieci lokalnej tzn. gdy w konsoli windows pinguje adres ip routera czyli 192.168.1.1 to mam ok 3-4 ms ale po kilku minutach jest kilkaset, a nawet kilka tysięcy ms, jest tak przez kilka/kilkanaście sekund, a potem wszystko wraca do normy i tak w kółko. Bardzo proszę o pomoc w naprawie tego błędu. Dodam jeszcze, że sytuacja ma miejsce na wifi oraz na kablu. Router jest podłączony bezpośrednio do linii dostawcy, jest na nim zainstalowane fabrycznie oprogramowanie (kupiłem go ok. 3 tygodnie temu).

Zrzut ekranu_20230107_205117.png

gavron7
komentarz
komentarz

Już Ci odpisywałem na to pytanie...

 

 

 

skala2006
komentarz
komentarz

Po pierwsze to nie jest ten sam problem bo wtedy wywalało codziennie o tej samej godzinie a teraz wywala w randomowych momentach. Po drugie zrobiłem to co wysłałeś i nie podziałało. Internet mam z netii, kable telefoniczne.

gavron7
komentarz
komentarz

Skoro zrobiłeś to co wynika z tego co zrobiłeś?

 

Jeśli chcesz jakiejkolwiek odpowiedzi to daj wyniki!

 

skala2006
komentarz
komentarz

Tu są wyniki, w momencie kiedy występuje problem, podczas pingowania 192.168.1.1 dzieje się to co jest pokazane na 1 zdjęciu, czyli utrata pakietów i wysokie opóźnienia. To właśnie chce naprawić, problemy z połączeniem dalej zależą od netii, a nie ode mnie.

Zrzut ekranu 2023-01-09 170549.png

obraz_2023-01-09_170711916.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.