x-kom hosting

Problem z plikami .jar i .rar

Rudolf5172
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry, 

Na wstępie chciałbym tylko zauważyć, że nie wiedziałem pod jaki temat dodać ten problem.

 

Wszystko zaczęło się od tego że zrestartowalem komputer niedawno do ustawień fabrycznych, dlatego też dzisiaj zapomniałem o tym by przy pobraniu pliku który miał być zapakowany w rarze to pobrać. Dlatego też plik pobrał się w formie zwykłego txt, chcąc odpalić to w rarze kolejno: otwórz za pomocą... omyłkowo zmieniłem typ pliku na link. Od wtedy każdy plik zaczął się pobierać jako link. Jak się okazuje był to wierzchołek góry lodowej.  Nie miałem również pobranej javy dlatego plik jar który pobierałem rowniez był w formie linku, po pobraniu javy Nie było możliwości zmiany, a raczej otworzenia pliku za pomocą javy.  Jedynie za pomocą rar co kliknąłem, był to błąd ponieważ teraz wszystko co powinno pobierać się w formie jar pobiera się zapakowane w rarze. Nie ma opcji zmiany typu pliku przy zapisywaniu w poszczególnym folderze komputera. A właściwie napisane jest iż typ pliku to jar Ale koniec końców plik jest zapakowany. 

 

Ogólnie rzecz biorąc, opisałem cała sytuacje

Jak naprawić moj błąd? 

Myślę nad reinstalwm komputera Ale kolejne godziny pracy A dopiero co to resetowałem. Pozdrawiam

Anawa
komentarz
komentarz
Cześć. W zakładce "właściwości" danego pliku jakie informacje znajdują się o typie pliku i jakie jest rozszerzenie? Rozumiem, że wszystkie pliki zapisywane są w takim samym rozszerzeniu... ? Czy może chodzi o to, że wszystkie pobierane pliki otwierane są wyłącznie za pomocą jednego programu... ? Jaki masz zainstalowany system operacyjny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.