x-kom hosting

Uniwersalna myszka do 250zł

DjYeti91
utworzono
utworzono

Cześć, potrzebuje kupić nową myszkę do maksymalnie 250zł. Do tej pory używałem logitech g602 i byłem zadowolony. Używam chwytu palm grip. Bez różnicy czy będzie ona na kablu czy nie. Grane będzie na niej w battlefield, cs, będzie też używana do codziennych zadań jak np praca z excelem. Zakup planowany dzis/ jutro. Czy model ze zdjęcia nada się do moich zastosowań ?

Dzięki za pomoc w wyborze  ;)

324295984_539874338067943_6781529767400551161_n.jpg

DjYeti91
komentarz
komentarz

Ktoś pomoże ?

anioł2009
komentarz
komentarz

Nada się ale ostatecznie lepiej udać sie do sklepu i "pomacać" bo każda mysz u każdego inaczej leży w dłoni. Dla kogoś może byc mega wygodna a dla kogoś beznadziejna a to priorytet,  specka techniczna na drugim miejscu dopiero.

  • Dobra wypowiedź 1
DjYeti91
komentarz
komentarz

Osobiście też mi zależy na specyfikacji technicznej ;)

anioł2009
komentarz
komentarz

No tak ale jak ktoś ma Ci doradzić jak nie wie jaką ergonomię ma Twoja ręka na danej myszce. Razer spoko myszka technicznie, ale mnie nie odpowiadała ergonomicznie jej krzywizna dlatego lepiej jechac i obmacać przed zakupem :D  Najlepiej obmacać zrobić foty tym które w dłoni dobrze leżą, wrzucić tu i zapytać która z pasujących Tobie technicznie będzie najlepsza :) 

DjYeti91
komentarz
komentarz

aerox 3,5 też mi spoko leżały bo miałem z nimi styczność ale sam nie wiem już w którą markę iść

anioł2009
komentarz
komentarz

To już wolałbym deathaddera... Aeroxy na sensorze true move air to tak naprawdę niskobudżetowe PixArty 3335 stosowane w tańszych myszkach.

Bierz deathaddera, będziesz Pan zadowolony :) 

Annie
komentarz
komentarz (edytowane)

Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed to fajna myszka. Niedawno można ją było kupić za ~125 i w tej cenie jest super.

Edytowane przez Annie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.