x-kom hosting

Pytanko 8800GT

ZiooLko^^
utworzono
utworzono

Siemanko! Chcę zakupić w najbliższym czasie kompa i mam pytanko co do ankiety o GF 8800GT. Z tych kart chyba Zotac ma największe taktowania. Czy to znaczy, że będzie najwydajniejsza ?? Ja się tym kierowałem ale chyba się mylę bo wybieracie inne karty. Czy ktoś mógłby powiedzieć czym się sugerować ?? :szacunek:

falcon1984
komentarz
komentarz

Taktowania

Wydajność chodzenia

Głośność chłodzenia

Awaryjność

Podatność do O/C

Rodzaj pamięci (najlepsze Samsung)

Rozmiar

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ja bym brał Twintecha 8800GT, wydajny, raczej nie awaryjny, z dobrym chłodzeniem - niestety niezbyt cichym, ale zawsze można dokupić jakiś regulatorek obrotów. No i oczywiście jest w przystępnej cenie ;)

wojtasjd
komentarz
komentarz

Ciekawie się robi

Inno3D 8800GT 512MB 600/1800MHz - 389zł ... (ciekawe czy to nie jakieś awaryjne odpady)

falcon1984
komentarz
komentarz

Raczej bym odpuścił, podobno są dość awaryjne te Inno3D

Ale za 410zł można Palita niebieski Zalman kupić, on już jest bardzo dobry ;)

Szajba_m-ce
komentarz
komentarz

Ja tam wole pewne firmy :) osobiście polecam EVGA :) Ja mam i sobie ją chwale :)

Machur
komentarz
komentarz

tez sądze ze evga bedzie bdb

webber
komentarz
komentarz

Będzie bdb ale i droższa, a Palit nie jest wcale "niepewną firmą".

snip91
komentarz
komentarz

Dokładnie, Palit przejął już dwie firmy, teraz bierze się za Galaxy, więc pewnie znowu jakość jego produktów się poprawi. Palit jest OK.

astrorek
komentarz
komentarz

Jeżeli są pieniądze to polecam EVGA SuperClocked (http://www.ceneo.pl/966333), a z tańszych to Palit 8800GT (sam go mam i jest bdb).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.