x-kom hosting

Play - doładowania, jak zautomatyzować

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gawel ,
_Łukasz
utworzono
utworzono

Cześć,

 

pytanie do ludzi korzystających z Play.

Czy w opcji na kartę da się łatwo zautomatyzować jej doładowywanie?

Czy jak włączam/zmieniam pakiet Internetowy to mogę to zrobić nie korzsytając z urządzenia z tą konkretnie kartą tylko np. przez serwis play do zarządzania?

Kartę chciałbym wrzucić do routera i nie wyciągać jej za każdym razem jak zechcę dokupić albo zmienić pakiet internetowy.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Jak włączysz pakiet cykliczny to co miesiąc ten pakiet się odnawia, pod warunkiem, że masz pieniądze na koncie na odnowienie.

_Łukasz
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

Jak włączysz pakiet cykliczny to co miesiąc ten pakiet się odnawia, pod warunkiem, że masz pieniądze na koncie na odnowienie.

Mi chodzi o sytuacje typu:

1. Mam pakiet 50GB, skończył się chce kupic kolejny jeszcze w tym miesiącu

albo
2. karta jest aktywna, bez pakietu i doładowuje kiedy potrzebuję

 

I tu pytanie czy da się włączyć na tym numerze nie korzystając z tej karty?

Czyli karta siedzi sobie np. w routerze. Ja jej nie wyciągam tylko loguje się na jakąś stronę w play gdzie dokupuję pakiet. Jest coś takiego możliwe czy działają tylko opcje typu kod do wprowadzenia które wymuszają wyciągnięcie karty z routera, przełożenie do telefonu, wprowadzenie kodu i następnie z powrotem wrzucenie do routera?

Gawel
komentarz
komentarz

Masz konto w Play24 ? Tam zarządzasz wszystkimi kartami.

  • Dobra wypowiedź 1
_Łukasz
komentarz
komentarz
32 minuty temu, Gawel napisał:

Masz konto w Play24 ? Tam zarządzasz wszystkimi kartami.

ok, czyli tam mogę dodawać pakiety?

Oferty na kartę mają jakieś ograniczenia względem ofert na abonament (np. limit maksymalnej prędkości)?

gavron7
komentarz
komentarz

Nie wydaje Ci się że łatwiej, szybciej i bardziej profesjonalne odpowiedzi otrzymasz bezpośrednio z PLAY? Wystarczy zapytać na czacie lub też pozostawić swój numer telefonu na stronie - oddzwonią w ciągu max. 1minuty :)

 

_Łukasz
komentarz
komentarz

dzięki, temat można zamknąć ;)

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.