x-kom hosting

Problem z zainstalowaniem win 10 na komputerze co ma win 7.

matibu997
utworzono
utworzono

Witam. 

 

Zakupiłem klucz licencyjny do windows 10 home. Chce zainstalować na komputerze który obecnie posiada Windows 7. Wszedłem na stronę Microsoft,ściągnąłem instalator na pendrive'a. Resetuje komputer odpalam go z pendrive pojawia się instalator,wpisuje klucz. Dochodzę do dysków. Posiadam dwa dyski. SSD na którym był win 7 i HDD. Sformatowalem SSD. Włączam instalacje. Wszystko pięknie do momentu aż komputer się sam uruchamia ponownie. Pojawia się przygotowywanie urządzeń. Ładuje ,kołko kręci do 80% i staje w miejscu. Raz się udało,ale pojawiło się okno z wyborem który system ma się załadować. 7 czy 10. Czyli tutaj jest problem. Przecież sformatowalem dysk ze starym Windowsem. Jak się go pozbyć ? Długi post ale wolę napisać od razu wszystko niż żebyście się musieli dopytywać.dzieki za pomoc

Mogeto
komentarz
komentarz

Zapewne sformatowałeś jedynie partycję C, a zostawiłeś partycję rozruchową.  Cała pojemność dysku powinna widnieć jako "nieprzydzielone miejsce". dopiero wtedy instalujesz Windowsa.

Gawel
komentarz
komentarz

Na wszelki wypadek odłącz HDD żebyś potem nie żałował :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.