x-kom hosting

Aktualizacja androida 4.2.2 na lepszego

doni122pl
utworzono
utworzono

Witam serdecznie wszystkich na tym forum mam dokładnie taki problem że posiadam dwa tablety jeden to Modecom free tab 8014 IPS X4 oraz pixi Alcatel one touch 3(7) oba te tablety posiadają wersję Androida 4.2.2 czy ktoś na tym forum aktualizował lub instalował nowego Androida na tych tabletach lub na podobnych może byłby ktoś kto by mi pomógł.

c1d3-deb5-4678-9038-972363b3cba9_large.webp

457232.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Na początek musiałbyś je zrootować. Potem znaleźć Custom ROMs. Ale na twój sprzęt chyba nic nie znajdziesz. Do tego podczas rootowania możesz łatwo je uwalić i wtedy klapa. Ja na swoim starym LG G3 postawiłem 10, był tam KitKat 4.4. Działa nawet nieźle. Na tablecie Lenovo Yoga Tab3plus postawiłem 11.To nie tak że naciśniesz instaluj i czekasz, jest trochę zabawy. Trzeba wpisywać komendy z wiersza poleceń Windowsa

Do Alcatela można znaleźć LineageOS-14.1-IDOL3(6045x-5.5") jest to android 7 nougat

Lektura https://forum.xda-developers.com/t/unofficial-lineageos-14-1-idol3-6045x-5-5-quot.3615700/ 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.