x-kom hosting

Genesis Irid 505- kurz w obudowie

romario77
utworzono
utworzono

Witam,

moi drodzy pytanie moje dotyczy obodowy Irid 505 ze stajni Genesis a konkretnie jej szczelności pod względem zasysania kurzu. Komputer został złozony około 3 mies temu i na chwile obecną widzę przez boczną szybę iż zassane jeż już w niej nieco kurzu. Jego warstwa jest sczególnnie widoczna na pozionych elementach oraz podzespołach komputera takich jak karta graficzna oraz na sspodniej półce pod którą znajduje się zasilacz, poza tym jest widoczny w koło wentylatorów . Czy to norlmalna sprawa i raczej nie do uniknięcia wymagająca po prostu od czasu do czasu otwarcia obudowy i przedmuchaniu powietrzem , czy też mogłem zapomnieć czegoś zainstalować np jakiegoś filtra (np. oddzielnie mocowanego)

Wydawała mi sie że wszystkie panele czyli przedni i górny maja już filtry oryginalnie przymocowane tzn górny jest na tych magnesach i jest oczywiscie na swoim miejscu ale może coś jescze powinienem sprawdzić ?...

anioł2009
komentarz
komentarz

Zależy jaki obieg powietrza masz zrobiony w budzie...Jak msz zrobiony na podciśnienie ( więcej wywiewających niż zasysających ) to nic dziwnego że kurzu juz masz.

Kurz jest czymś czego nie unikniesz i Ty musisz zadbać o kompa. Zmniejszyć jego odkładanie mozesz poprzez umieszczenie kompa na biurku a nie na podłodze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.