x-kom hosting

Smartphone do zdjęć

Kathar
utworzono
utworzono

Witam, jestem nowy. Chcę zmienić telefon, ale chciałbym by robił bardzo ładne zdjęcie. Może Ktoś się zna i wie który najlepiej, by wypadał. Budżet to do 5tys zł. Myślałem Google Pixel 7 Pro, Samsung Galaxy S22 Ultra oraz Xiaomi 12s Ultra (chociaż 6tys kosztuje). Dziękuję za pomoc.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Pixel 7 Pro to w tym momencie najciekawszy fotosmartfon na rynku. Jeśli nie przeszkadza Ci tylko brak 5G (nie działa we wszystkich sieciach komórkowych) to jest to strzał w dyszkę. W Internecie jest masa recenzji porównań, warto sobie prześledzić ;) 
Prócz apartu na uwagę zasługuje czysty Android, który działa naprawdę bardzo sprawnie. 

Kathar
komentarz
komentarz

5G dla mnie jest zbędne i tak wystarcza mi w 100% LTE ;) Czytałem, ale co recenzja to inaczej i wiele pojawiał się S22 Ultra na 1 miejscu dlatego troszkę zgłupiałem xD

Kathar
komentarz
komentarz

Mam pewien problem z Pixel 7 pro, a mianowicie robi zdjęcia 12.5Mpix, a jak użyć pełni aparatu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.