x-kom hosting

Jaki zasilacz 750/850W?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
Hubert12
utworzono
utworzono

Szukam zasilacza 750W / 850W w cenie około 500zł. Zależy mi na jak największej kulturze pracy, ponieważ teraz posiadam SilentiumPC Vero L1 500W (planuje wymianę karty dlatego teraz mocniejszy) i w obudowie słychać tylko jego nieprzyjemne buczenie i szum wentylatora.

Na oku mam:

  • Gigabyte P850GM
  • MSI MPG A750GF

 

Specyfikacja PC:

  • Procesor: Intel Core i5 13600KF
  • RAM: 16 GB Kingston Fury Renegade
  • Płyta główna: Gigabyte B660 Gaming X AX
  • Chłodzenie: Arctic Liquid Freezer II 240
  • Karta planowana do zakupu: Aorus Master RTX 3070

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

Gigabyte odpada. MSI to solidna jednostka i do 3070 spokojnie starczy. Ja mam 650W zasilacz i spokojnie 3070 po oc ogarnia.

  • Dziękuję 1
AudiAWX
komentarz
komentarz

MSI w środku to corsair rmx więc git.

Ale gigabyte P to Akyga.

  • Dziękuję 1
Hubert12
komentarz
komentarz

@anioł2009 A jak z kulturą pracy twojego MSI?

anioł2009
komentarz
komentarz

Ja prywatnie mam fortrona dagger - taki jak w sygnaturce, ale msi brałem dla klientów swoich. To solidne jednostki. Cicho pracują.

  • Dziękuję 1
Blavic
komentarz
komentarz

Zasadniczo markowe zasilacze z wysokim certyfikatem sprawności nie będą się mocno różnić kulturą pracy po za jakimiś wyjatkami. Z tych MSI będzie ok, możesz poszukać czegoś z Be quite. W obu masz ciche wentylatory. Zwracaj uwagę na jak najwyższą sprawność, im większa tym lepsza efektywność prądowa/cieplna, tym samym łagodniejsza krzywa wentylatora.

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.