x-kom hosting

Nie możemy znaleźć takiego konta google.

damianix21037
utworzono
utworzono

Gdy próbuję zalogować się na swojego maila, wyświetla się komunikat "Nie możemy znaleźć takiego konta google." Założenie nowego maila na tą samą nazwę skutkuje komunikatem "Ta nazwa użytkownika jest już zajęta. Wybierz inną". Nie da się wysłać maila na podany adres, wyświetla się informacja, że coś jest nie tak z kontem i maila nie da rady dostarczyć. Co się mogło stać? To jest konto poboczne, nie było zabezpieczone numerem telefonu czy innym mailem więc sądzę, że przepadło bezpowrotnie. Chciałbym jednak wiedzieć, jaki jest powód. Google usunęło/zablokowało moje konto?  W takiej sytuacji chyba powinienem dostać komunikat informujący o tym. A tutaj ani w te, a ni we wte 

gavron7
komentarz
komentarz

Kiedy ostatnio używałeś konta? Bo z 2 miesiące temu google zmodyfikował autoryzację i ... musisz mieć dwuetapowe logowanie włączone (ostrzegał o tym z pół roku wcześniej aby się przygotować). Jeśli nie włączyłeś to obawiam się że konto mogło przepaść.

 

damianix21037
komentarz
komentarz

@gavron7 Zależy w jakim sensie używałem. Nie wchodziłem na to konto od jakiegoś czasu, ale jestem pewien że maile regularnie na nie spływały z paru aplikacji, z których korzystałem przy użyciu tego maila. Mam jeszcze jednego maila który wykorzystywałem analogicznie jak ten o którym mowa, i on nie został usunięty ani nic. A też nie ma żadnegondwuetapowego logowania więc teoretycznie też powinien spaść a tak nie jest 

gavron7
komentarz
komentarz

Może nie tyle dwuetapowe logowanie co przypiusany nr telefony itp...

 

Nie pamiętam co ale coś musiałeś dodać do konta bo inaczej papa. (nie pamiętam bo we wszystkich kontach mam wszystko możliwe powpisywane więc mnie to nie dotyczy)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.