x-kom hosting

Zmiana domyślnej ikony w systemie

mischa77
utworzono
utworzono

Witam. Kilka dni temu zaktualizowałem windowsa. W poprzednich wersjach ikony były takie sobie, ale mi nie przeszkadzały - niestety w nowej wersji aż oczy bolą od patrzenia na pulpit. Czy jest jakiś sposób aby w windows 11 zmienić domyślną ikonę folderu? Nie chodzi o zmianę pojedyńczej ikony utworzonego już folderu - ale aby każdy nowo tworzony folder miał już taką ikonę jak bym chciał (ikona ściągnięta z netu). Jeśli jest sposób to proszę "łopatologicznie", bo jestem laikiem w tych sprawach.

mischa77
komentarz
komentarz

Tylko tu nie ma opcji której szukam. Dokładnie chodzi o to - gdy klikam prawym na pulpicie, potem utwórz nowy folder = dodaje na pulpit folder z domyślną ikoną Windows / chciałbym aby dodawało folder z moją ikoną (jako domyślna) - nie wiem czy to wogóle możliwe do zmiany w systemie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.