x-kom hosting

Problem z kartą sieciową

mlodysimbamorag
utworzono
utworzono

Dzień dobry, u mojego brata dzisiaj rano pojawił się następujący problem:

 

Mianowicie rano, po odpaleniu laptopa, ten zaczął się bardzo nagrzewać oraz również zacinać i wolno działał, pomimo że nie było odpalonych żadnych bardzo obciążających komputer aplikacji.

Laptop został dwukrotnie zresetowany, i wtedy pojawił się problem.

Laptop przestał widzieć kartę sieciową, w menedżerze zadań jest ona ukryta oraz nie da się jej włączyć. Ponowna próba instalacji sterownika nie pomaga.

Spaliła się? Czego mogę jeszcze spróbować? Karta nie jest wyłączona, komputer jej nie widzi a wczoraj wszystko jeszcze było ok

gavron7
komentarz
komentarz
2 godziny temu, mlodysimbamorag napisał:

laptopa

włączyłeś tryb samolotowy kombinacją klawiszy

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

@gavron7, albo przełącznikiem na obudowie. Ale to nie musi być to bo np. u mnie po włączeniu trybu samolotowego karta sieciowa jest normalnie widoczna w menedżerze urządzeń. Jedynie co to na niedziałającym połączeniu sieciowym jest napisane że odłączono kabel sieciowy. Autorze doprecyzuj czy chodzi o zwykłą kartę sieciową (LAN) czy o kartę sieciową wifi.

Edytowane przez toska78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.