x-kom hosting

Problem z podłączeniem słuchawek Sony WH-XB910N do TV Samsung QE55Q77A

kajdzis
utworzono
utworzono

Cześć,

Chciałem sparować słuchawki Sony WH-XB910N z TV Samsung QE55Q77A ale jest jakiś dziwny problem. Po kliknięciu "Paruj i połącz" słuchawki łączą się na chwilę, wydają dziwny dźwięk buczenia, następuje rozłączenie z tv i słuchawki same się wyłączają. Sprawdzałem też z WH-1000xm4 i jest dokładnie to samo, natomiast starszy model słuchawek Philips SH402 parują i łączą się poprawnie. Czy problemem może być to, że TV obsługuje bluetooth 4.2 a słuchawki mają 5.2? 

  • Dobra wypowiedź 1

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Tak, urządzenia korzystają z różnych wersji Bluetooth.

 

W tej konfiguracji niestety słuchawki nie będą działać. Gdyby występowała odwrotna sytuacja (TV obsługuje bluetooth 5.2, a słuchawki 4.2), to byłoby w porządku.

 

Do poczytania: https://www.quora.com/Is-it-possible-to-connect-5-0-Bluetooth-headphones-to-a-4-2-Bluetooth-transmitter

  • 1 rok później...
KrzyHor
komentarz
komentarz

Mam TV Samsung 75QN91A i słuchawki Sony WH-XB910N. Oba sprzęty obsługują teoretycznie BT 5.2. W momencie parowania, proces ten niby przechodzi po czym w słuchawkach jest dźwięk sprzężenia , a po paru sekundach słuchawki odłączają się. Próbowałem kilkukrotnie. Czy da się te oba sprzęty połączyć?

Anawa
komentarz
komentarz

W instrukcji TV Samsung jest rozdział "Przeczytaj przed użyciem urządzeń Bluetooth".

 

Być może występuje problem ze zgodnością pomiędzy telewizorem a zestawem słuchawkowym Sony.

 

Sprawdź też inne kwestie:

 

bluetooth(1).png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.