x-kom hosting

Problem z kartą dźwiękową Creative Sound BlasterX g1

HanibaII
utworzono
utworzono

Witam zacznę może od czego się to wszystko zaczeło na początku wszystko prawie chodziło okej jedynie głos był cichy wtedy pomagało zaznaczenie nawet tej samej opcji wzmacniania głośności i dźwięk wracał do normy ( na integrze tego nie było a słuchawki to HyperX Cloud Stinger ) ale zmeczony tym zaczałem szukać rozwiązania na to i znalazłem niby rozwiązanie poprzez zmiane profilu w programie X Plus Configuration ( G1) - Zmieniłem na ogólny nie zwróciłem niestety uwagi jaki był po czym według instrukcji odłączyłem i podłączyłem na nowo karte do USB - Dzwiek działał z normalną głośnością no to chciałem sprawdzić czy po wyłączeniu komputera i włączeniu będzie to samo i pojawił się pierwszy problem - system nie widział karty dźwiękowej mimo iż miała zasilanie podłączenie na nowo rozwiązywało problem ale po ponowieniu czynności to samo - coś tam porobiłem i teraz stanąłem na tym że system widzi od początku kartę dźwiękowa - ale nie ma dźwięku i to samo - ponowne włożenie karty do złącza usb naprawia problem ale to nie robota aby co chwile wyciągać i wkładać do USB wyłączenie integry nie wchodzi w grę gdyż ,mam na niej głośniki ( brat woli słuchawki ja głośniki ) - z głośnikami problemu nie ma..

 

 

Jakaś rada?

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

nie wiem, może to wina samej karty, zobacz inne sloty usb. Po 2 po co używasz takiego kiczu przez usb ? Problem może być to, że to karta 7.1 a ty masz chyba stereo i dlatego może to powodować cichy dźwięk, zobacz czy posiada zmianę konfiguracji na stereo.

HanibaII
komentarz
komentarz

W karcie dźwiękowej jest normalnie opcja stereo 

 

Co do dźwięku to pierwotnie nie włączało się wzmocnienie jak tylko klikałem w programie na już i tak zaznaczona opcje głośność była już w porządku teraz przy starcie komputera nie ma wgl dźwięku chyba że wyjmę i włożę ponownie do usb

 

Próbowałem z innymi wejściami to samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.