x-kom hosting

Kod 0xc00021a i nie mogę nawet trybu awaryjnego włączyć

FlipPrzezOkno
utworzono
utworzono

Cześć. Przychodzę do was z problemem który mnie męczy od wczoraj. No więc robiłam sobie coś wczoraj na komputerze i zauważyłam że mam nieposegregowane pliki z zeszłego tygodnia w pobranych więc zaczęłam przekładać je do folderów. Przełożyłam połowę i nagle nie mogę odpalić zakładki pobrane, eksplorator się zawiesza. Próbuje wyłączyć przez menadżera zadań, wracam, wszystko działa oprócz pobranych (wcześniej miałam tak raz i to zadziałało a i tak to było bardzo dawno temu). Reset kompa - nic. Znalazłam kilka poradników które polecały wpisać taką komendę do wiersza poleceń (coś ze skanowaniem plików i ich naprawą, już nie pamiętam). Komunikat że wszystko dobrze ale pobrane dalej nie działają. Pisze do znajomego informatyka, on mówi że jak nic nie działa to wczytać system od poprzedniego punktu zapisu. Wybrałam sprzed dwóch tygodni, zostawiłam na całą noc. Rano wstaje i mam komunikat że niepoprawnie uruchomiło ponownie. Cały czas mam błąd 0xc000021a, próbuje resetować manualnie, przez niebieski ekran opcji - nic, ciągle ten sam błąd, bez skutku. Próbowałam tryb awaryjny włączyć ale nawet nie mogę, wyskakuje mi ten sam ekran. Narazie go wyłączyłam w ogóle, może to zadziała??? 

W każdym bądź razie przychodzę z prośbą o pomoc. Skończyły mi się już pomysły, a nie chce formatować (nawet nie mam pewności czy to coś da). Pomóżcie proszę dobrzy ludzie...

received_738085320553365.jpeg

received_692460159142937.jpeg

toska78
komentarz
komentarz

Witaj, próbowałaś działać według poradników dostępnych na yt np. mój link?

FlipPrzezOkno
komentarz
komentarz (edytowane)

@toska78Hey, spróbowałam tego co w tym tutorialu i nic nie zadziałało, komenda [...]restorehealth też nie zadziała, urucjomienie przez tryb awaryjny nie działa ani z siecią ani z wyłączeniem podpisu sterowników. Wracam do punktu wyjścia.

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozumiem że teraz pojawia się tylko ta plansza z naprawą automatyczną, że komputer nie został poprawnie uruchomiony? Jeśli tak sprawdź jeszcze ten tutorial. Jeśli nie pomoże żadna metoda z tego poradnika, zostaje chyba podłączyć dysk do innego komputera (celem skopiowania potrzebnych rzeczy z partycji c: czyli systemowej) a następnie zainstalowanie na czysto systemu.

rondloo
komentarz
komentarz

Poczytaj i spróbuj tutaj;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.