x-kom hosting

Problem ze zrywaniem połączenia na sekundę

Januz
utworzono
utworzono

Mam nadzieję że ktoś miał podobny problem i go rozwiązał, bądź zna sposób. Mianowicie - na internecie światłowodowym z Orange, zrywa mi połączenie na dosłownie ułamek sekundy (diody w tym czasie cały czas świecą się na zielono), odbieram telefony z poziomu komputera więc w momencie gdy to połączenie zerwie, to cały system się rozłącza i trzeba się logować od nowa. Dodam, że wymieniłem zarówno router (tak polecono mi przez doradcę technicznego, który rozwiązywał podobne problemy), jak i został wymieniony kabel od światłowodu. Na infolinii Orange, dostałem informację że z ich strony połączenie jest stabilne i że problem może leżeć po stronie komputera, więc proszę o jakieś pomysły od czego może to zależeć bo już brakuje rozwiązań.

gavron7
komentarz
komentarz

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.