x-kom hosting

Dziwne odglosy zasilacza

kicijk
utworzono
utworzono

Witam, podczas grania w gry zasilacz wydaje dziwne oglosy ( pstrykanie). 

jaki może być powód?

Silentiumpc elementum e2 550w

Gtx 970 msi gaming

Ryzen 5 1400

8gb ram

Msi b350m gaming pro

 

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Na pewno zasilacz? Karta też powoduje takie odgłosy przy dużym obciążeniu (cewki piszczą). Ustaw sobie limit na 60 fps i zobacz czy problem dalej występuje

kicijk
komentarz
komentarz

Napewno zasilacz karta graficzna chodzi cichutko, cały czas gram na max 60fps

Niebieska
komentarz
komentarz

Do wymiany zanim narobi szkód! Elementum to najgorsza seria zasilaczy SPC, a ich jakość jest kontrowersyjna. 

kicijk
komentarz
komentarz

Już koło roku tak mi pracuje podczas gier ale się tym nie przejmowałem, zaczęły irytować mnie spadki fps może to być tego przyczyną?

Oraz wydaje mi się że komputer powinien wyciągać więcej fps, w fortnite na ustawieniach esportowych max 80fps które spadają do 30

Niebieska
komentarz
komentarz

Używaj go dalej a zyskasz epicką ognistą skórkę. Coś siada w zasilaczu, przestaje on dawać stabilne napięcie do podzespołów, w tym do karty graficznej i stąd są spadki FPS.

kicijk
komentarz
komentarz

A możliwe że zasilacz ma za mało watt ?

anioł2009
komentarz
komentarz

Wat nie ale skwierczy jak bekon na patelni. Kup coś markowego a nie chiński szmelc.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.