x-kom hosting

Jaki antywirus ? Płatny czy darmowy ?

ewenement1312
utworzono
utworzono

witam mam nadzieje ze dobry dział ..

 

czytalem juz kilka tematow na forum ale dalej nie moge nic konkretnego wywnioskować 

jaki wybrac antywirus płatny czy darmowy ? 

mam jakis podstawowy na win 10 ale smigam troche po torentach i niechcialbym ktoregos dnia stracic do czegos dostepu 

 

zastanawiam sie nad eset ale jego koszt na stronie glownej to 168 zl na rok .. na innych stronach jest tanszy i tu sie zastanawiam czy tez dobrze go wyszukuje 

moze ktos z was poleci i podesle od razu link do zakupu ?

1 urzadzenie PC 

ewenement1312
komentarz
komentarz

@anioł2009 no ja tez od zawsze mialem standardowy antywirus na kompie chyba defender on sie zwie ale teraz coraz czesciej mam z nim problemy nawet po sciagnieciu z oficjalnej strony apki utorrent blokuje mi co chwila wywala mi info o zagrożeniu itd .... 

tym bardziej dość często pobieram filmy z torrentow i do niczego innego prócz gier komp mi nie służy 

dlatego zacząłem się zastanawiać 

4cHmEd
komentarz
komentarz

Jeszcze sie kolega przyznaje xD

  • Haha 2
toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie ma świadomości to i się przyznaje. Nawet płatny antywirus nie pomoże jak się pobiera podejrzane/niesprawdzone pliki  z torrentów. Myślenie że wszystkie blokady Windows Defendera to false positive (przy pobieraniu z torrentów) to naiwne myślenie. Cracki do gier też się pod to wliczają.

Edytowane przez toska78
leelareso
komentarz
komentarz

Ja używam windows defendera i nie złapałem żadnego wirusa od x lat. Nic nie zastąpi wiedzy na jakie strony wchodzisz i co pobierasz.

toska78
komentarz
komentarz

W windows 10 czy 11 Windows Defender już się dobrze sprawdza (w odróżnieniu od starszych windowsów) i nie ma potrzeby dodatkowo zamulać kompa antywirusem zewnętrznym. I nie piszę tego tylko dlatego że wciąż siedzę tylko na dyskach HDD. Nawet jak czasami zdarzy mi się zainstalować malwarebytes, to nic przeważnie nie znajduje. Ale jako skaner na żądanie dobrze się sprawdza w parze z adwcleanerem.

ewenement1312
komentarz
komentarz

@4cHmEd no jak widac przyznaje co ukrywac sie z tym mam ;o 

ewenement1312
komentarz
komentarz

@gemybsdzieki zerkne na nie albo zostane przy windowsowym Defender

 

Unikac bo ruskie? wyjasnij

 

anioł2009
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, ewenement1312 napisał:

Unikac bo ruskie? wyjasnij

kaspersky miał wpadkę z inwigilacją użytkowników

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.