x-kom hosting

Problem z klawiaturą

Bakteria19
utworzono
utworzono

Witam, od nie dawna mam problem z literą "a" ponieważ często występuje w niej zjawisko chattering keyboard, lecz po tym jak zdejmę klawisz, i dmuchnę w nią magicznie zacznie działać bez problemowo. Lecz po około 20/30min znów zaczyna nie prawidłowo działać, ktoś wie czemu tak jest, pobierałem aplikacje do chattering keyboard, ale tylko dmuchanie temu pomaga ktoś wie czemu? :wtf: Miałem kiedyś problem z chattering keyboard, ale po przełączeniu na inne gniazdo usb działało bez problemu, lecz teraz to nie pomaga. Liczę na odp i z góry dzięki.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Zakładam, że nie jest to klawiatura, bo wtedy byłby najprostszy do rozwiązania, czyli podmiana wadliwego switcha bez lutowania. Tak jak ma to miejsce w wybranych modelach Keychrona

Chałupnicza metodą jest przeczyszczenia obfitą ilością IPA, ale ten manewr sprawdzi się, jeśli przełącznik fabrycznie jest nieprzesmarowany. 
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.