x-kom hosting

Chłodzenie do i5-13600KF

Hubert12
utworzono
utworzono (edytowane)

Szukam chłodzenia AIO do procesora i5-13600KF. Myślałem nad MSI MAG Coreliquid 240R V2. Wybór dobry czy raczej szukać czegoś innego?

Druga sprawa to kompatybilność, na aukcji powiedzieli mi że chłodzenie to nie jest kompatybilne z socketem LGA 1700, a na oficjalnej stronie MSI jest informacja że są fabrycznie przystosowane pod ten socket i będzie pasować.

Dodam że zależy mi na cichym i wydajnym chłodzeniu AIO do 500zł, a jak patrzyłem na recenzje to właśnie ten msi spełniał moje oczekiwania.

Procek nie będzie podkręcany. 

 

Strona producenta:

https://pl.msi.com/Liquid-Cooling/MAG-CORELIQUID-240R-V2

 

image.thumb.png.106e4f6b3113373632ef1569c7957eb9.png

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Hej, 

Być może mają jakiś wypust do którego nie było jeszcze dodawanego zestawu montażowego pod LGA 1700. 

Jeśli chcesz możliwe ciche AiO i niespecjalnie zależy Ci na RGB, to mocno przemyślałbym zakup Navisa 280mm, który w testach naprawdę daje rade. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.