x-kom hosting

be quiet! Light Wings 120 PWM i Pure Loop 2 FX- jak podłączyć wentylatory?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: AudiAWX ,
Nikim
utworzono
utworzono

Cześć! Z góry przepraszam za mój brak wiedzy, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat.

Mam 3 wentylatory ARGB od be quiet oraz 3 wentylatory na chłodnicy Pure Loop 2 FX. Do pierwszego zestawu jest dodawany tylko HUB ARGB, natomiast do drugiego już normalny HUB ARGB/FAN na 6  wentylatorów. Sam Pure Loop również ma ARGB, więc potrzebuję 7 wejść, płyta główna ma 2x ARGB, więc mogę po prostu podpiąć kontroler ARGB (Z podłączonymi 6 wentylatorami) pod jedno wejście, a pod drugie bezpośrednio Pure Loopa? 

 

Drugie pytanie- gdzie je wpiąć pompkę? Chciałbym uniezależnić resztę wentylatorów od procesora, więc mając 1 HUB jak to mogę zrobić i gdzie je wpiąć? Czy 3 wentylatory z obudowy mam podłączać bezpośrednio pod płytę, a trzy z pompki do HUB'a, a tego pod CPU_OPT, a Pure Loopa pod CPU_FAN? A co zrobić z resztą? Wpinać bezpośrednio pod pod SYS_FAN'y?

 

Płyta główna to Gigabyte Z690 AORUS ELITE DDR4

  • Rekomendowana odpowiedź
AudiAWX
komentarz
komentarz

Góra to pompa wody i wentylatory chłodnicy bo muszą wiedzieć co i jak z procem.
Dół reszta. 70a3f128523efe333edb7142e37c0f40.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.