x-kom hosting

zużycie zbyt dużej pamięci 70-80 procent

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Okeanos923 ,
Okeanos923
utworzono
utworzono

witam od nie dawana  mam problem z pamięcią  bo mam 80 procent  zużyca pamięci  ram  w nic nie mogę zagrać   a zadnie  filmiki nie pomogły  i na dodatek przy włączaniu komputera   karta graficzna pika 8 razy pomocy 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Po uruchomieniu komputera jakie masz użycie pamięci? Podeślesz zrzut ekranu?

toska78
komentarz
komentarz

Najlepiej by było jakby autor podał pełną konfigurację sprzętu.

Okeanos923
komentarz
komentarz

dokładnie użycie pamięci to jest 75 procent na jakieś np  host  usługi lub na samego chroma to jest 300 mb 

 

i jeszcze  przy włączaniu  mojego komputera  zaczyna pikać 8 razy a karta graficzna w ogóle nie działa przy grach   a wiatraki się w  niej krecią to nie wiem czy to wina karty czy czegoś innego 

Anawa
komentarz
komentarz

Podeślij zrzut ekranu z menadżera zadań.

Okeanos923
komentarz
komentarz

dobra pamięć już udało my się samemu  naprawić spadło do 30 procent    ale moim głównym  problemem jest to że karta graficzna nie działa przy grach   

 

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Co to znaczy, że karta graficzna nie działa przy grach? Sterowniki masz aktualne? I jak naprawiłeś problem z pamięcią?

  • Rekomendowana odpowiedź
Okeanos923
komentarz
komentarz

dobra już wszystko chyba my się udało naprawić wystarczyło zmienić  wejście  na ram bo chyba jedno miałem popsute wszystko działa już jak powinno  dzięki za chęć pomocy 

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.