x-kom hosting

Xbox series X - słuchawki bezprzewodowe [300-600 zł]

Miedziany
utworzono
utworzono

Cześć Wam,

 

Czy znajdzie się śmiałek, który wyjaśni mi temat słuchawek bezprzewodowych do konsoli Xbox series X?

Mianowicie, chcę kupić słuchawki bezprzewodowe, które połączą się bezprzewodowo z konsolą, ale też z PCetem.

 

Jak czytam opisy tych słuchawek to najczęściej jest problem z podłączeniem bezprzewodowym do konsoli i można się do PCeta podłączyć bez kabla, ale do konsoli trzeba już kablem. Są też takie, które można bezprzewodowo podłączyć do konsoli xbox, ale ani słowa o połączeniu z komputerem. Nie wiem czy ja te opisy po prostu źle rozumiem, czy faktycznie tak jest? 

 

Jeżeli macie jakieś propozycje, które spełniają moje wymaganie to chętnie przyjmę :) budżet to 300-600 zł. 

Gość
komentarz
komentarz

A wiec na początek napisz czy masz już coś na oku. A z konsola  series X to jest tak ze od tego modelu Xbox wprowadza już blokady na większość słuchawek które nie są oficjalnie wspierane przez Microsoft. 
Jeżeli masz np słuchawki Xboxa https://www.xbox.com/pl-PL/accessories/headsets/xbox-wireless-headset ok, to do konsoli możesz podłączyć się bezprzewodowo, nie ma tutaj Bluetooth bo konsola tego nie wspiera wiec łączysz się drogą radiową( teraz widzisz czemu większość słuchawek nie połączy się z nowa konsola) ale już z PC czy telewizorem się połączysz przez Bluetooth bo same słuchawki mają wbudowaną taka funkcje. 
Musisz pamiętać także aby twój pc/ laptop miał dostępny Bluetooth a bezproblemowo połączysz słuchawki Xbox. 
Podsumowując

-Xbox konsola-droga radiowa lub kabel. 
-pc- kabel lub Bluetooth

Miedziany
komentarz
komentarz

Niezmiernie dziękuję Ci za tak wyczerpującą odpowiedź. Już rozumiem jak działa połączenie słuchawek z konsolą i wydaje mi się, że zakupienie headsetu xboxowego i dokupienie nadajnika bluethoot na USB, dzięki któremu będę mógł użyć słuchawek też na PC to będzie chyba najlepsza opcja. 
 

Nie wskazałem słuchawek, które mam na oku, bo za wyjątkiem oryginalnych i Razer Kaira Pro Xbox Black nie znalazłem żadnych innych, które łączą się bezprzewodowo z konsolą. 

 

Jeżeli znasz jakieś inne modele, które podłączę bezprzewodowo do konsoli i do PC to chętnie się przyjrzę.  

Znalazłem dzisiaj ciekawy model i chyba się na nie zdecyduję: Słuchawki Razer Barracuda X 2022

Gość
komentarz
komentarz
On 12/12/2022 at 8:37 PM, Miedziany said:

Znalazłem dzisiaj ciekawy model i chyba się na nie zdecyduję: Słuchawki Razer Barracuda X 2022

Nie podlaczysz ich bezprzewodowo do konsoli series X 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.